otomatik kontrol üniteleri

Otomatik kontrol enerji yakıt bakım tasarruf bilgisayarları
Kontrol ünitelerimiz, yakıt giderlerinizi azaltmak üzere tasarlanmış enerji verimliliği ve çevre duyarlılığı esas alınarak geliştirilmiş. Minimum %10 Doğalgaz Tasarruf Garantisi veren, patentli ürünlerdir.
Tüm sistemlere adaptif ,etkin bir mikro işlemci kontrollü  Enerji-Yakıt-Bakım Tasarruf Bilgisayarıdır.

Ticari Isıtma Sistemleri;

Ticari ısıtma sistemlerinin daha verimli çalışması için, ısınma giderlerini ve çevre kirliliğini azaltmak adına, bdk enerji altı 6 farklı enerji tasarruf kontrolörü sunar. Ticari/sanayi ısıtma sistemlerine uygun kontrolörlerimiz hem sıcak su  hem de buhar ile çalışan kazan sistemlerinin hepsine uygun olarak çalışır.

 

Ticari Soğutma Sistemleri;

Enerji tasarruf kontrol üniteleri, 4 tondan fazla basma kapasiteli ,kaydırmalı scroll tipi veya pistonlu kompresör kullanan, ticari klima sistemlerine uygulanabilmektedir. Aynı zamanda 1.5 beygir ve üzeri kompresörlü soğutma sistemlerine de kontrol üniteleri sunmaktayız. Her iki sistem için sunulan kontrol üniteleri, kompresörlerin çevrimlerini ve çalışma sürelerini azaltarak elektrik sarfiyatında önemli ölçüde azalım sağlamaktadır.

 

Konut Isıtma Sistemleri;

BDK Enerjinin sunduğu konut için,  sıcak su kazan tasarruf bilgisayarlarımız ve ocak tasarruf bilgisayarlarımız konut/mesken ısıtma verimliliğinde lider isimdir. Sistemlerinde kullandıkları doğalgaz ya da yakıtın tüketimini azaltarak çoğu ev sahibi yatırımını 1 seneden daha kısa bir sürede amorti etmiştir.

Konut Soğutma Sistemleri;

Birçok merkezi klima sistemlerinde, paket ve ya kaset tip klimalarda, intellidyne klima tasarruf bilgisayarı tam bir tamamlayıcı ürün olarak çalışır.  Satın alırken ekonomik, kurulumu basit olan intellidyne klima kontrol bilgisayarı, klima sistem kompresörünüzün kullandığı elektriğin azaltılmasının en akıllıca yoludur.